Szkolenia

Realizujemy szkolenia otwarte i rad pedagogicznych doskonalące wiedzę i umiejętności dyrektorów, nauczycieli i specjalistów prowadzone przez ekspertów – praktyków w swojej dziedzinie.
Więcej

Doradztwo i dokumentacja

Oferujemy różne możliwości wspomagania: od indywidualnych konsultacji po systematyczną opiekę metodyczną nad placówką oraz wsparcie dla dyrektorów w zakresie nadzoru pedagogicznego.
Więcej

Certyfikat jakości

Wyróżniamy i promujemy przedszkola,
które są wzorem dobrych praktyk, a swoją
jakość i nowatorskie rozwiązania budują na zasadach metodyki wychowania
przedszkolnego.
Więcej

Szkolenia rad pedagogicznych

 
Szkolenia dla przedszkoli

Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności dyrektorów i nauczycieli, prowadzone przez specjalistów praktyków.

Sprawdź ofertę

 
Szkolenia dla szkół

Kompleksowa tematyka szkoleń dostosowana jest do potrzeb młodych nauczycieli oraz doświadczonych pedagogów i menadżerów.

Sprawdź ofertę

 
Szkolenia szyte na miarę

Przygotowujemy indywidualne programy szkoleniowe ściśle odpowiadające potrzebom danej placówki.

Uszyj swoje szkolenie

 
Najbliższe szkolenia

Przegapione szkolenie? Nie martw się. Sprawdź gdzie będziemy w najbliższym czasie, skontaktuj się z nami i dołącz do nas.

Sprawdź termin

Eksperci

Sukces i efektywność szkolenia to prowadzący - wykształceni edukatorzy, dla których praca jest także pasją – właśnie tacy eksperci tworzą nasz zespół. Trenerzy mastermetodyki to wysoce wykwalifikowani, doświadczeni i kreatywni praktycy, których umiejętności, ugruntowana wiedza, bogate doświadczenie zawodowe umożliwiają realizację kompleksowych usług szkoleniowych i doradczych.

Joanna Kaczor

Z wykształcenia ratownik medyczny, pedagog w zakresie edukacji prozdrowotnej, neurologopeda, certyfikowany terapeuta Biofeedback EEG I stopnia. Specjalizuje się w szkoleniach warsztatowych dla ...

Jadwiga Pytlarczyk

Wieloletni pedagog, dyrektor przedszkola, edukator, doradca metodyczny i ekspert MEN ds. awansu zawodowego, ekspert działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz nadzoru pedagogicznego.

Emilia Koronka

Wieloletni  nauczyciel w szkole podstawowej i w przedszkolu, pedagog. Swoje doświadczenie wykorzystuje prowadząc warsztaty plastyczne i teatralne. Rozwija zainteresowania i kreatywność ...